להכניס לקוחות חדשים לעסק שלך זה איזי

איזי, אפליקציית חיפוש העסקים הגדולה בישראל מאפשרת לכם לפרסם ללקוחות שרוצים לרכוש משהו שאתם מציעים ונמצאים ממש לידכם!
קידום לראש תוצאות החיפוש · עדכון תמונות ולוגו העסק · פרסום העסק בדפי מתחרים · דף עסק נקי מפרסומות · סטטיסטיקות מפורטות · תמיכה טלפונית VIP · עדכון ב SMS על פניית לקוחות

מעל מיליון הורדות

מעל 3 מיליון חיפושים בחודש בכל רחבי הארץ

50% מהחיפושים מסתיימים בפניה לעסק

18% מהחיפושים מסתיימים ברכישה!

להופיע ראשון ללקוחות שנמצאים לידך

אנחנו יודעים מתי יש לקוח פוטנציאלי שנמצא בסביבתך, ומחפש באיזי עסק, מוצר או שירות כמו שלך! ללקוח הזה נציג את המודעה שלך ראשונה ברשימת התוצאות. הקידום יופיע בכל הפלטפורמות שלנו, כולל באתר מובייל ובאפליקציה, כך שהלקוחות שלך יוכלו להגיע גם מחיפושים על הדרך.

לקבל יתרון משמעותי מול לקוחות

בכל פעם שמשתמש איזי נכנס לדף העסק שלך, זאת הזדמנות לקבל לקוח חדש! לכן הוספנו מקום בולט במיוחד למודעת הקידום, שבו ניתן להדגיש מסר שיווקי וייחודי לעסק שלך. מבצע, מוצר, שירות, או כל דבר אחר, שיגרום למשתמשים לבחור בעסק שלך ולהקליק על המודעה. ניתן לשלוט ולעדכן את הטקסט בכל עת ולהתאימו לצרכים של העסק שלך.

דף עסק נקי מפרסומות

אנחנו דואגים לשמור על חווית גלישה מצוינת! ומציגים את מודעת הקידום רק במצבים רלוונטיים למשתמשים: בתוצאה ראשונה ברשימת החיפוש או בדפים של עסקים דומים באזור. לעסקים המפרסמים באיזי, לא תופיע מודעת קידום של עסק מתחרה בדף העסקי שלהם.

מעקב אחר ביצועי הקמפיין בזמן אמת

מפרסמים באיזי מקבלים גישה לסטטיסטיקות מפורטות המתעדכנות בזמן אמת. ניתן לצפות ולעקוב אחר כמות החשיפות והפעולות שנעשו בדף העסק: כמה התקשרו, ניווטו אליכם ישירות, כמה כניסות נעשו לאתר הבית או לדף הפייסבוק שלכם ועוד נתונים שיעניינו אתכם.
תמיכה